SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu başarının sırrını açıkladı

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Torku Konyaspor engelini 5-0'lık skorla geçerken teknik direktör Hamza Hamzaoğlu konuştu

Güncellenme: 21:49, 13/12/2014
Hamzaoğlu başarının sırrını açıkladı

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında Torku Konyaspor engelini 5-0’lık skorla geçerken teknik direktör Hamza Hamzaoğlu maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Hamzaoğlu açıklamasında, “Maça iyi başladık. Golü bulmamıza rağmen performans iyiydi. Son 15 dakika oyundan düştük ama bu da iyiydi yorgunken nasıl oynamamız konusunda ders oldu. O dakikaya kadar oyuncularım inanılmaz bir tempo yaptılar yorulmaları normal. Konyaspor iyi bir takım hem müdafaada hem hücumda. Buradan bu sonuçla ayrıldığımız için mutluyuz” dedi.

Takımdaki değişim sorulurken, “Bu değişim benden kaynaklı değildir. Onların içinde olan isteği ortaya çıkardılar. Bundan sonra da coşkulu oyunlarına inşallah devam ederler.” sözlerini kullandı

Sakatlığı nedeniyle oyuna devam edemeyen Semih Kaya ile ilgili olarak, “Semih’in arka adalesinde batma olmuş. Her zaman söylerim ‘Bir şey olduğunda söyleyin’ diye. Devam etseydi 2-3 haftaya mal olabilirdi şu an önem bir şey yok” dedi.

Yayınlanma Tarihi:21:44,