SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kobe Bryant fena patladı

Amerikan Ulusal Basketbol Ligi (NBA) ekiplerinden Los Angeles Lakers forması giyen yıldız oyuncu Kobe Bryant, takımın yaşadığı kötü süreç hakkında oldukça sert bir çıkışta bulundu.

Güncellenme: 22:14, 12/12/2014
Kobe Bryant fena patladı

Los Angeles Lakers’ın aldığı kötü sonuçların ardından takım arkadaşlarını sert bir dille suçlayan 36 yaşındaki deneyimli isim, takımın son idmanında adeta çılgına döndü ve diğer oyuncuları idmanda “fazla yumuşak” olmakla suçladı.

Kobe Bryant, “Siz şer….sizler Charmin(Tuvalet kağıdı markası) gibi yumuşaksınız. Lanet olsun! Şimdi bizim idmanlarda yapacağımız bu mu ha? Şimdi o a….na k…..ğum 20 maçı nasıl kaybettiğimizi anlıyorum” şeklinde bağırdı.

Takım arkadaşlarına söylediği bu sözler ile hızını alamayan yıldız oyuncu, takımın genel menajeri Mitch Kupchak’a da sert ifadeler kullandı.

Kobe Bryant, Mitch Kupchak’a “İdman yaparak daha iyi olacağımızı zannediyordum Mitch. İdman yaparak daha iyi olmamız lazım ama bu ş…..sizlerin bir şey yapmaya niyeti yok” ifadelerini kullandı.

O MARKA TWEET ATTI!

Yıldız oyuncunun bu sözleri doğrudan gündem olurken, Kobe Bryant’ın benzetme yaptığı söz konusu tuvalet kağıdı markası Charmin de mikroblog sitesi twitter üzerinde bulunan resmi hesabından kısa bir açıklamada bulundu.

Charmin, söz konusu tweetinde “Biliyorsunuz, konu tuvalet kağıdı olduğu zaman “Charmin kadar yumuşaksın” denmesi iyi bir şey ancak konu basketbol olunca o kadar da iyi sayılmaz” sözlerini kullandı.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:19:18,