SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Sivasspor maçının önemini futbolcularına anlatırken, taraftarlarla da bütünleşmeleri gerektiğini söyledi…

Sarı-Lacivertliler'in tecrübeli hocası, “Şampiyonluk yarışında iddialı olmak istiyorsak taraftarımız ile omuz omuza olmalıyız. Taraftarın desteğini almak için de ortaya koyacağımız performansla onların gönlünü almamız gerekiyor. Bizden beklentileri var ve henüz karşılayamadık. Fenerbahçe'ye yakışan zirvede olmaktır. Bize yakışır yere ulaşmak için bize yakışır bir oyun ortaya koymamız gerek. Bunu yaptığımızda da taraftarımız bütün coşkusuyla arkamızda olacaktır” ifadelerini kullandı.

‘İLK ADIMI BU MAÇTA ATALIM'

Tecrübeli çalıştırıcı, oyuncularıyla yaptığı toplantıda özlenen futbolu oynayan Fenerbahçe'yi göstermek zorunda olduklarını da belirterek, “Sivas maçı bizim için bir başlangıç olsun. Sahada herkesin birbiriyle yardımlaştığı, istediğimiz oyunu rakibe kabul ettirebildiğimiz bir takımın ilk adımını bu maçta atalım. Ve tüm rakiplerimize gerçek gücümüzü gösterelim” dedi.

Habertürk