SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Korkmuyoruz”

Zafere odaklandıklarını belirten Roberto Carlos, “Takım hazır, planımız hazır. Artık çıkıp, oynamamız gerekiyor. Fenerbahçe’den kesinlikle korkmuyoruz ama saygı duyuyoruz” dedi.

Güncellenme: 09:16, 12/12/2014
“Korkmuyoruz”

Süper Lig'de son 7 maçında sadece 1 galibiyet alan Sivasspor, Fenerbahçe mücadelesine çıkış gözüyle bakıyor. Sarı-lacivertli rakibini Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yenmek isteyen Yiğidolar'da teknik direktör Roberto Carlos da inançlı. Fenerbahçe'nin eski oyuncusu olan Carlos, “Bizim için her maç çok önemli, bu maçta ise oyuncularımızın motivasyonu çok önemli sahaya çıkaracağımız 11'i belirledik, planımız hazır. Artık çıkıp oynamak kalıyor geriye. Fenerbahçe'den korkmuyoruz sadece saygı duyuyoruz. Benim için özel bir gün olacak. Sonuçta benim orada 2.5 yılım geçti. Özel bir gün olacak ama korku yok” ifadelerini kullandı.

Zorlu mücadele öncesi son idmanını dün öğlen yapıp ardından İstanbul'a hareketen eden kırmızı-beyazlı takımda önemli eksikler bulunuyor.

EN BÜYÜK KOZ AATIF

Sağ bek Ziya'nın yanı sıra Burhan Eşer'in de sakatlığı var. Utaka ise cezalı. Sivasspor'un en büyük kozu ise Aatif olacak. Geçtiğimiz sezonun gol kralı olan Faslı isim, bu yıl ise beklentilerin uzağında.

Yayınlanma Tarihi:00:40,