SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin defans oyuncusu Bekir İrtegün, 1 gol attığı ve 4-1 biten Sivasspor maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

İŞTE BEKİR’İN AÇIKLAMALARI…

“Gol attığım için çok mutluyum, farklı kazandığımız için de mutluyum. İyi oynuyorduk haftalardır. Belki beklentileri karşılamıyorduk. Oyun ve galibiyet iyi oldu, ihtiyacımız vardı. Takım içinde birlikteliğimiz çok iyi. Dışarıda farklı şeyler söylense de, bunlar Türkiye’deki sıradan şeyler. Özellikle ilk yarıdan mutluyuz.”

“PSİKOLOJİK OLARAK RAHATLAMAMIZ…”

“Maç, maç bakmak gerekiyor. İnsanların yorumlarını dinlediğimde, evet büyük takımlarla oynadık, ancak hiçbir maç kolay değil. Moral anlamında iyi oldu. Bizim biraz psikolojik olarak rahatlamamız gerekiyordu. Bu anlamda iyi oldu. Diğer haftalara yansıyacak diye düşünüyorum.”

SARI KART CEZASI İÇİN…

“Takımımı yalnız bırakacağım için üzgünüm, ancak atağı kesmek istedim. Normal yani. Lig uzun, 4 sarı kart… Bir anlamda 2. yarıya da temiz gireceğim”

OFSAYT İTİRAFI…

Öte yandan maç sonunda FB TV mikrofonlarına da konuşan Bekir, “Attığım gol ofsayttı, hakemi gördüm. İtiraf edeyim de.” şeklinde itirafta bulundu.