SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray maçından önce bomba olay!

İstanbul Maslak’taki otelde Hoşcan’ın takım yemeğinde ayağa kalkmayan Erman Kılıç’a, “Kalk ulan ayağa!” dediği, yıldız isim kalkmayınca da, “Kovuyorum seni” ifadesini kullandığı öğrenildi.

Güncellenme: 09:43, 11/12/2014
G.Saray maçından önce bomba olay!

AMKSPOR / SAFA CAN KONUKSEVER

Eskişehirspor’da yaşanan maddi kriz her geçen gün etkilerini artırıyor. Erkan Zengin'in 900 bin Euro'luk alacağı için kulübe çektiği ihtarla kamuoyunun öğrendiği gelişmelerle ilgili son bomba olayı AMK açıklıyor… Olay 3 Aralık'ta İstanbul'da yaşandı. Eskişehirspor, Türkiye Kupası'ndaki Galatasaray karşılaşması öncesi Maslak Shereton Otel'de kampa girerken takım yemeğine Başkan Mesut Hoşcan da sonradan geldi.

Hoşcan salona girince futbolcular tek tek ayağa kalkar, içlerinden biri isim ise oturur: Erman Kılıç. Galatasaray'dan transfer edilen yıldız futbolcu, uzun zamandır oynayamıyor. İddialara göre geçen sezondan bu yana ciddi miktarda alacağı da bulunan Erman'ın tavrına sinirlenen Hoşcan, “Kalk ulan ayağa!” diyor. Erman ise istifini bozmadan oturuyor.

Futbolcular şaşırdı

İyice sinirlenen Başkan Hoşcan'ın, “Kovuyorum seni kulüpten” dediği öne sürülürken, bu gelişme diğer futbolcular üzerinde de soğuk duş etkisi yaratıyor. Nitekim yenilgiyle biten Galatasaray maçı sonrasında teknik asbaşkan Bahadır Ünalan, “Erman Kılılç'a kulup bulmasını söyledik. Kendisine 12 Ocak'a kadar izin verdik” açıklaması yapmıştı. Erman'ın uzun süredir para alamadığı için tavır yaptığı bildirildi.

Yayınlanma Tarihi:09:28,