SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fırtına hentbolda rahat kazandı

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde Rainbow Kayserispor'u 29-19 yenen Trabzonspor'un antrenörü Ahmet Kaynak, maçı her anlamda kazanmayı hak ettiklerini söyledi.

Güncellenme: 12:50, 10/12/2014
Fırtına hentbolda rahat kazandı

Kaynak, yaptığı açıklamada, Rainbow Kayserispor karşısında çok iyi oynadıklarını belirterek, eksiklerin yerine sahaya çıkan tüm oyuncuların ellerinden gelenin fazlasını yaptığını vurguladı.

Tüm sporcularını tebrik eden Kaynak, “Maçı her anlamda kazanmayı hak ettik. Baştan sona iyi oynayan taraf bizdik. Böyle olunca sonuca rahat gittik” dedi.

Son iki maçtır çok iyi savunma yaptıklarını dile getiren Kaynak, “Kalecimiz de savunmaya destek verince hızlı hücum şansı elde ediyoruz ve sayılar buluyoruz. Bu maçta da öyle oldu ve kazandık” ifadelerini kullandı.

Kaynak, Trabzon’un bir spor şehri olduğunu kaydederek, “Rakiplerimiz buraya geldiklerinde tribünlerin doluluğu karşısında şaşırıyor. Biz ise deplasmanlarda boş tribünler önünde oynuyoruz. Taraftarımız sadece haksızlığa, yanlış kararlara tepki gösterir, hak edeni ise her zaman alkışlar” diye konuştu.