SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cenk Tosun taraftarların yüreğine su serpti

iki yıldızını sakatlığa kurban veren Beşiktaş’ta sağlam kalan tek forvet Cenk, aMK’ya konuştu. 23 yaşındaki golcü, “Kendimi hazır tutuyorum. Gollerimi atacağım ve kazanmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncellenme: 10:13, 10/12/2014
Cenk Tosun taraftarların yüreğine su serpti

Safa Can KONUKSEVER / AMK

Lider Beşiktaş, Trabzonspor galibiyetine sevinemeden iki şok haberle sarsıldı. Mustafa Pektemek ve Demba Ba'nın sakatlıkları moralleri bozdu. Ancak forvette tek  alternatif olarak öne çıkan Cenk Tosun, taraftarların yüreğine su serpti. AMK'ya iddialı açıklamalar yapan başarılı futbolcu, “Mustafa'ya çok üzüldüm. Büyük  şanssızlıklar yaşıyor. Ama çok cesur ve yürekli. Başkası olsa o kadar sert darbeye dayanamaz. Ona çok üzülmüşken Demba Ba'dan gelen haberle tam anlamıyla dağıldık… Umarım iki arkadaşımız da bir an önce aramızda dönerler” ifadelerini kullandı.

“RUHUMUZ YETER”

23 yaşındaki santrfor, “Ne yazık ki futbolda böyle sakatlıklar  olabiliyor. Ama hiç kimse merak etmesin. Ben zaten hep kendimi hazır tutuyorum. Kalitemden de şüphemyok. İdmanlarda ekstra çalışmalar yapıyorum. Şimdi sıra bende. Üst üste zorlumaçlar oynayacağız fakat ne Ba'nın ne deMustafa'nın yokluğunu hissettirmeyeceğim. Gollerimi atacağımve diğer arkadaşlarımla beraber Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtıp kazanmaya devamedeceğiz” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:09:46,