SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlıları çıldırtan adam

Trabzonspor'un Cezayirli stoperi, Kartal'ın iki önemli forvetini sakatladı. Mustafa Pektemek, hava topunda Belkalem ile çarpıştı. Burnu ve elmacık kemiği kırıldı. 25 yaşındaki stoper, Demba Ba'nın da sağ ayağındaki ikinci parmağı kırdı. Beşiktaşlılar, Belkalem'e ateş püskürdü.

Güncellenme: 10:33, 10/12/2014
Beşiktaşlıları çıldırtan adam

Torku Arena’da Trabzonspor’u 3-0 mağlup edip zirvedeki yerini koruyan Beşiktaş, Mustafa Pektemek ve Demba Ba’yı kaybetti. Siyah-Beyazlılar’ın iki forvetini de Bordo-Mavililer’in stoperi Essaid Belkalem sakatladı. Belkalem, ilk yarıda Demba Ba’nın sağ ayağına bastı. Ayağındaki 2. parmağı kırılan Senegalli forvet, ikinci yarıda yerini Mustafa Pektemek’e bıraktı. Ama 26 yaşındaki golcü de Belkalem ile talihsiz bir olay yaşandı.

PEKTEMEK KANLAR İÇİNDE KALDI

Mustafa Pektemek, 70. dakikada hava topunda Belkalem ile çarpıştı. Yüzün kanlar içinde yerde kalan Beşiktaş’ın golcü, hemen hastaneye kaldırıldı. Mustafa, önceki gün 4 saat süren ameliyat geçirdi. Dün MR’ı çekilen Demba Ba’nın da 2 hafta sahalardan uzak kalacağın açıklandı… Yani Cezayirli, Beşiktaş’ın Bel’Kalemi’ni kırdı. Bu kötü haberlerden sonra Beşiktaşlı taraftarlar, Belkalem’e ateş püskürdü. Siyah-Beyazlı taraftarlar, sosyal medya üzerinden 25 yaşındaki stopere çok ağır eleştirilerde bulundu.

FUTBOLCU DEĞİL SEN BİR KATİLSİN

Taraftarlar, Belkalem’in twitter hesabına binlerce tweet attı. “Sen futbolcu değilsin. Sen bir katilsin”, “Demba Ba’yı sakatlayan Belkalem faikdir”, “Ahirette iki elimiz yakamızda Belkalem”, “Takımda forvet bırakmadın Belkalem” tweetleri atan taraftarlar öfkesini belli etti… Bir taraftar ise “Belkalem bu kadar bedduadan sona düz yolda yürüyemez” tweeti atarak ilginç bir tespitte bulundu.

Akşam

Yayınlanma Tarihi:09:18,