SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'de taşlar yerinden oynayabilir. Teknik Direktör İsmail Kartal'ın koltuğu sallanıyor. Yerinde kalabilmesi için çok daha sıkı çalışması, çalışmaktan da öte doğru çalışması gerekiyor! Çünkü kafayı istatistiklere takmış durumda.

Meireles o golü atmasaydı, Kartal giderdi

Sürekli “Top bizde daha çok kaldı, rakamlar üstünlüğümüzü gösteriyor” diyor ama futbolu kimseye zevk vermiyor. Balıkesir maçından sonra yönetici Mahmut Uslu'ya soruyorlar “Takımın futbolunu beğendiniz mi” diye. O da “İsmail hocaya sorun” diyerek gönderme yapıyor. İsmail hoca da basın toplantısında “Mahmut Uslu mu sordu? Futbolumuzu beğeniyorum” diyor. Maç sonundaki gerilim aslında maç öncesine dayanıyor. Aldığım bilgilere göre eğer Meireles'in o şans golü olmasaydı, berabere bile kalınsaydı, İsmail Kartal gönderilecekti. Demek ki yönetimin bir B planı da var! Aziz Yıldırım başkan maç öncesi “Beraberliği kabul etmiyorum. Savaşın ve galip gelin” demiş. Sözleşmesi biten Mert'in dışında 30 yaş üstünde olan futbolculara da “Sezon sonunda şampiyon olursanız kontratınızı konuşuruz” restiyle de aba altından sopa gösterilmiş.

Emre Belözoğlu iddiası

Fenerbahçe şampiyon olabilir ama önce sular durulmalı. Üstelik karşında Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar var. Rakipleri çıkıştayken, Fenerbahçe futbol olarak aşağıya gidiyor. Bir de Emre Belözoğlu meselesi var. İddialara göre Kartal'a “Emre sportif direktör olacak. Seneye onunla çalışır mısın” deniyor. O da “Çok sevdiğim kardeşim. Tabii ki olur” cevabı veriyor. Emre şu an Kartal'ın futbolcusu, talebesi. Sezon sonunda patronluklar değişecek. Gel de çık işin içinden. Bakalım Emre Belözoğlu, İsmail Kartal ile çalışacak mı?

Bugün

Yayınlanma Tarihi:09:56,