SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle bekleneni veremeyen Diego, lige verilecek arayı bekliyor.

Şu ana kadar Türkiye'ye ve takıma uyum sağlamak konusunda sıkıntı yaşadığını kabul eden sambacı devre arası kampına kadar elinden geleni yapacağını ancak devre arasından sonra tamamen uyum problemini atlatacağını söyleyen Diego ikinci devre ile birlikte patlama yapacağını takım arkadaşlarına söyledi.

Yeni bir ülkeye gelmenin sıkıntılarının olduğunu ve Türkiye Ligi'nin hem çok sert hem de çok zorlu olduğunu belirten sambacı, devre arası kampında hem fizik, hem de kafa olarak hazır duruma geleceğini ve ligin 2. devresinde takımın önemli bir kozu haline geleceğine inandığını belirtti.

SAKATLIKLAR DA ETKİLİ OLDU

Sezon başında Atletico Madrid'den Fenerbahçe'ye gelen Diego şu ana kadar golle buluşamadı. Fenerbahçe kariyerine sakatlıklarla başlayan Diego form tutmakta zorlanıyor. Başarılı yıldız Fenerbahçe'de 6'sı ilk 11'e olmak üzere 8 karşılaşmada toplam 471 dakika oynadı.

Bekleneni veremeyen Diego, sarı lacivertlilere ve takım arkadaşlarına henüz uyum sağlayamamış görünüyor. Diego buna rağmen sarı lacivertlilerde hücumda verilen kritik pas konusunda takımının 1 numarası durumunda…

Vatan

Yayınlanma Tarihi:11:07,