SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Demirkol’dan Taffarel’in jestine tepki

Ünlü yorumcu Mehmet Demirkol, Gaziantepspor galibiyetinde teknik sorumlu olduğu için aldığı 15 bin dolarlık maç primini çalışanlara dağıtan Galatasaray kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in bu hareketini saçmalık olarak yorumladı.

Güncellenme: 12:41, 09/12/2014
Demirkol’dan Taffarel’in jestine tepki

NTV Spor ekranlarında konuşan Demirkol konuyla ilgili olarak, “Niye hak ettiğin parayı başkasına dağıtırsın ki? Bu alaturkalıklardan çok sıkıldım artık. Bunlar iş mi ya? Şöyle bir şey olur; onlar paralarını alamıyordur, sen çok yüksek para alıyorsundur. Dersin ki ‘Kardeşim, kırışalım sonrasına da bakarız’ ama kurumsallaşma falan derken yine bu abuk sabuk işlere giriyoruz…

…O insanlar orada çalışıyorlar ve emek sarfediyorlar. Herkesin emeğinin bir karşılığı var. Neden yönetimin yapmadığını Taffarel yapıyor ki? Ben asıl problemimizin bunlar olduğunu düşünüyorum. Neden profesyonel bir çalışan diğer profesyonellere hak ettiği parayı versin ki? Büyük saçmalık.” ifadelerini kullandı. Mehmet Demirkol’un bu sözleri, sosyal medyada özellikle Galatasaraylı futbolseverlerden tarafından büyük eleştiri aldı.

 

Yayınlanma Tarihi:12:30,