SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Trabzonspor ile oynadığı maçta Belkalem ile girdiği kafa topu mücadelesinde sakatlanan ve burnu ile yüzünden iki ameliyat geçiren Mustafa Pektemek’e moral ziyaretleri sürüyor.

Hastaneye ziyarete gelen isimlerden olan genç golcü Cenk Tosun ”Gerçekten Mustafa’ya moral vermeye motive etmeye geldik. Herkes zaten biliyor Mustafa’nın tekmeye kafa sokan bir futbolcu olduğunu. Bu hırsından bazen çok acımasız sakatlıklar yaşayabiliyor. Kendisi çok güçlü bir kişilik bunu da atlatacaktır. Zaman buldukça buraya gelip kendisini motive etmeye çalışacağız. Kendisiyle konuştuk, ailesi de moral vermeye çalışıyor. O da bizi gördüğü için çok mutlu oldu” dedi.

Cenk Tosun Mustafa ve Demba Ba’nın sakatlığı sonrası takımda tek santrafor olarak kalması konusunda ise şu açıklamayı yapto:

”Keşke bu sakatlıklar olmasaydı gene üçümüz olsaydık kadroda. Ama ikisi de maalesef sakatlandı ve bütün yük bana ve arkadaşlarıma kaldı. Ben de Tottenham ve öbür lig maçlarında elimden geleni yapacağım ve onları aratmamaya çalışacağım. Biz kendimize güveniyoruz. Hiç üstümüzde bir baskı yok, iyi gidişatımızı devam ettirmek istiyoruz. Gollerimiz Mustafa ve Demba Ba için olacak.”