SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılı yönetici hakkında görüşlerini dile getiren Uluç, “Abdurrahim Albayrak’ın ilk eylemi ne oldu? “Ben Prandelli’nin arkasındayım” dedi! Şimdi aynı Abdurrahim Albayrak diyor ki “Niye bugüne kadar beklemişiz?” Buna gülmeyeceksin de neye güleceksin!” dedi.

İşte Hıncal Uluç’un Abdurrahim Albayrak ile ilgili o sözleri…

“Abdurrahim Albayrak kendini yerden yere vuruyormuş: “Niye geç kaldık, niye bugüne kadar bekledik” diye!!! Yahu kardeşim seni adeta özel görev ile ‘Bu Prandelli’yi gönder’ diye getirmediler mi? Bir de hayal bile edemeyeceğin bir yere, Galatasaray Kulübü’nün başkan yardımcılığına ve futbol şubesi sorumluluğuna getirdiler!

Abdurrahim Albayrak’ın ilk eylemi ne oldu? “Ben Prandelli’nin arkasındayım” dedi! Şimdi aynı Abdurrahim Albayrak diyor ki “Niye bugüne kadar beklemişiz?” Buna gülmeyeceksin de neye güleceksin!

Abdurrahim Albayrak’ın bunu söylediği gazeteci de demiyor ki ‘Geldiğinizden beri Prandelli’nin arkasında olan sizsiniz! Bütün Galatasaray camiasının beklentilerini sıfıra indiren sizsiniz! Şimdi ne oldu; birden bire!.. Başınıza taş mı düştü?’

Galatasaray Kongresi kongre değil, yöneticisi yönetici değil! Ama medya da medya değil. Abdurrahim Albayrak bu lafı bana diyecek de orada bırakacağım lafı!..

Koskoca Galatasaray’ın başkan yardımcısına bak ya!.. Bunu diyen adamın arkadan; bir cümle daha etmesi lazım: ‘Bugüne kadar hoca değişimin gecikmesinin sebebi benim. Demek ki ben bu koltuğa layık değilim. Allahaısmarladık.”