SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım çileden çıktı!

İstanbul dönüşünde teknik heyetle maçı tartışan başkan, “Herkes kendi başına buyruk gibi. Disiplinsizliğe izin vermem” diye konuştu.

Güncellenme: 10:16, 08/12/2014
Aziz Yıldırım çileden çıktı!

 İrfan YİRMİBEŞ / AMKSPOR

Balıkesirspor deplasmanından 3 puan çıkaran Fenerbahçe'nin son yarım saatteki kötü futbolu başkan Aziz Yıldırım'ı çileden çıkardı.

Takımla birlikte deplasmana giden ancak cezası nedeniyle karşılaşmayı TV'den izleyen Yıldırım, İstanbul dönüşünde teknik direktör İsmail Kartal'a ‘Bu ne hal İsmail' diye hesap sordu.

Sahanın ağır zemininin ortaya konulan kötü futbolun bahanesi olamayacağına dikkat çeken Yıldırım, “Bir an önce toparlanmalıyız. Bu futbol ile şampiyon olmak hayaldir. Herkes şapkasını önüne koysun” dedi. Bazı futbolcuların formsuz olduğunu belirten başkan, “Saha içinde bir birliktelik yok” dedi.

Kaptan Emre ile kaleci Volkan arasındaki gerginliği de gündeme getiren Aziz Yıldırım, “Kimin ne yaptığı belli değil. Herkes kendi başına buyruk gibi. Takımın ağabeyleri örnek olmalı. Disiplinsizliğe asla izin vermem. Ligin en iyi kadrosu bizde ama oynanan futbol can sıkıcı. Son sıradaki takım bizden daha etkiliydi” yorumunu yaptı.

 

Yayınlanma Tarihi:09:55,