SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor’un Başkanı Bayram Akgül, Boluspor’a sahalarında 2-0 yenildikleri karşılaşmanın ardından Teknik Direktör Levent Eriş’in basın toplantısına katılarak, gazetecilere açıklama yaptı.

Yaklaşık 9 yıldır Adanaspor’da yöneticilik yaptığını ifade eden Akgül, “İlk defa basın toplantısına katılıyorum. Basın danışmanımız da ceza yiyebileceğimiz yönünde uyardı ama o cezayı artık biz göze aldık” diye konuştu.

Akgül, şunları kaydetti:

“Bugün itibariyle Adanaspor’u bıraktım. Devre arasına kadar önümüzde 5 maç var, bu sürede götüreceğim ama hiçbir maça gelmeyeceğim. Giderken Levent hocayı da alıp gidiyorum. Devre arasına kadar hocam da benimle devam edecek, o zamana kadar herhangi bir talip çıkarsa biz hazırız. Değilse devre arasından sonra biz yokuz. Zannediyorum Eyüp hoca altyapıyla çıkar, yoluna devam eder. Adanaspor’a, 9 sene önce aileme küfür ettirmek için gelmedim. Maalesef bu şehirde Adanaspor’a sahip çıkan değil, köstek olmaya çalışanlara, ‘takım küme düşsün’ diye şantiyelerde toplantı yapanlara destek verilip bize küfrediliyor. Bunun karşılığı olarak bugün itibariyle Adanaspor’u bırakmış bulunuyorum. Bana destek olan yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bugünden sonra Adanaspor defteri, Bayram Akgül ve ailesi için kapanmıştır.”

Eriş’e teşekkür eden Akgül, bu zamana kadar ne maç sattığını ne de bahis oynadığını sözlerine ekledi.