SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Emre bombası!

Yıldız futbolcu ile özel bir görüşme yapan Aziz Yıldırım,“Sende yöneticilik ve liderlik vasfı var. İsmail Kartal ile birlikte büyük başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi

Güncellenme: 09:28, 06/12/2014
Fenerbahçe’de Emre bombası!

FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, takım kaptanı Emre Belözoğlu'nu Sportif Direktörlüğe hazırlıyor. Alman çalıştırıcı Christoph Daum döneminde Aykut Kocaman'ı aynı göreve getiren ve iki yıl sonra teknik direktörlüğü teslim eden Aziz Yıldırım, futbol kariyeri ve bilgisine güvendiği tecrübeli oyuncu ile özel bir görüşme yaptı.

SON DÖNEMDE YIPRANDI

SAHA içindeki duruşu ve davranışıyla son dönemlerde bir hayli yıpranan Emre'ye sezon sonunda jübile yapmayı planlayan başkan, “Artık formayı çıkar, elbiseni giy” teklifini yaptı. Yıldız futbolcu sezon sonunda futbol takımının sportif direktörlüğü görevine getirilmesine oldukça sıcak bakıyor.

‘TECRÜBELİSİN YAPARSIN’

BAŞKAN Yıldırım Emre ile yaptığı görüşmede, “Sende yöneticilik ve liderlik özellikleri var. Avrupa'da da önemli tecrübeler kazandın. İsmail Kartal ile birlikte büyük başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi. Bir yıl daha futbol oynamak isteyen Emre bu teklifi düşünmek için başkandan süre istedi.

SARI-lacivertli yönetimde de Emre Belözoğlu'nun Sportif Direktör olmasıyla ilgili konuşmalar yapan Yıldırım'ın kararına büyük destek var. Emre de kararını verdiği takdirde sezon sonunda jübile tarihi ve oynanacak rakip belirlenecek.

Yayınlanma Tarihi:08:35,