SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Minibüs şoförlerinden Sakaryaspor’a destek

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden yeşil-siyahlı kulüp için başlatılan mobil aidat sistemi kampanyasına minibüs şoförleri destek veriyor.

Güncellenme: 17:57, 05/12/2014
Minibüs şoförlerinden Sakaryaspor’a destek

TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Sakaryaspor Kulübü için başlatılan mobil aidat sistemi kampanyasına minibüs şoförleri destek veriyor.

Adapazarı Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Ali Bektaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, kampanyayı tanıtıcı afişler hazırladıklarını söyledi.

Bektaş, afişlerin odaya bağlı esnafın araçlarına asılacağını belirterek, “Biz Sakaryalı kardeşlerimizin de Sakaryaspor’a destek olmasını istiyoruz. Tek amacımız budur” diye konuştu.

Sakaryaspor’un her zaman yanında olduklarını aktaran Bektaş, “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu, sezon açılışından bu yana Sakaryasporumuza önemli katkılar sundu. Değerli Başkanımız geçtiğimiz hafta bir açıklama yapmıştı. Sakarya’yı seven tüm vatandaşları Sakaryaspor’a destek olmaya davet etmişti. Biz de Sakaryalı minibüsçüler olarak bu açıklamaların beraberinde ‘Sakaryaspor’un yanındayız’ diyoruz” ifadesini kullandı.

Bektaş, halkın, Sakaryaspor’a destek olmasını arzuladıklarını vurgulayarak, “Bunun ilk adımını attık. Günde 40 ila 50 bin hemşehrimiz araçlarımızı kullanıyor. İnşallah tanıtıcı afişlerimiz vesilesiyle kampanyaya ciddi duyarlılık oluşturacağız. Sakaryaspor’un yükselişinin devamı için elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:17:55,