SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’dan taraftara çağrı

Galatasaray Spor Kulübü, resmi internet sitesi üzerinden Galatasaray Liv Hospital ile Laboral Kutxa arasında oynanacak Euroleague basketbol karşılaşması hakkında bir duyuru yaptı.

Güncellenme: 12:46, 05/12/2014
G.Saray’dan taraftara çağrı

Kulüp, Galatasaray Liv Hospital için büyük önem arz eden maçta taraftarlarına Abdi İpekçi’yi doldurma çağrısı yaparken, taşkınlıklardan da kaçınılmasını gerektiğini belirtti.

İşte o açıklama:

Turkish Airlines Euroleague'de başarıyla mücadele eden Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol takımımız bu akşam 21.15'de Abdi İpekçi Spor Salonu'nda İspanya temsilcisi Laboral Kutxa'yı konuk edecek.

Her branşta ülkemizi başarıyla temsil eden Galatasaray Spor Kulübü olarak, taraftarımızın bu önemli karşılaşmada da salonu dolduracağından şüphemiz yok.

Bunula birlikte maç öncesi, maç sırasında ve sonrasında takımımızı desteklerken kulübümüzün herhangi bir ceza ile karşılaşmamasına özen gösterilmesi konusunda tüm taraftarlarımızın yardımınızı bekliyoruz. Salon içinde patlatılan maytap, tribünde çalınan düdük ya da sahaya atılan basit bir cisim bile önemli cezai sonuçlara neden olacaktır.

Sporcuların üst düzey mücadelesi sırasında yaşanacak herhangi bir gerginlikte ya da hatalı bir kararın çalındığı düdükte dahi salondaki taraftarımızın sakin olup takımını en sağlıklı biçimde desteklemeye devam etmesi, bu maçı kazanma yolunda atacağımız en büyük adım olacaktır.

Turkish Airlines Euroleague'de son 16 takım arasına kalabilme yolunda bu akşam Abdi İpekçi'de görüşmek üzere…

05 Aralık 2014 Cuma

Maç Saati 21:15 Galatasaray Liv Hospital – Laboral Kutxa Vitoria [İspanya]

Ana Gişe Açılış 14:30

Kapı Açılış 19:00

Galatasaray Spor Kulübü