SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Özer Hurmacı’dan mesaj var

Ersun hoca ile iki maçta 6 puan kazandıklarını belirten Özer, “Ancak elimizde bir şey yok. Lig uzun bir maraton. Her maça final gözüyle bakıyoruz. Beşiktaş’la da final oynayacağız” diye konuştu.

Güncellenme: 08:41, 04/12/2014
Özer Hurmacı’dan mesaj var

Bordo-mavililerin yıldız futbolcusu Özer Hurmacı, kulübün medya merkezi aracılığı ile açıklamalar yaptı. Teknik direktör Ersun Yanal'ın en güvendiği futbolculardan biri olan Özer, “Bizim için her maç final” dedi. Başarılı orta saha, “Yeni hocamız ile çok iyi iki maç oynadık ve 6 puan aldık. Ancak henüz elimizde hiçbir şey yok. Beşiktaş maçı çok önemli. Bizim gözümüzde her maç bir final. Eğer bir hedef koyduysak, her maça bu şekilde bakmamız gerekiyor. Bu nedenle hafta sonu Konya'da güzel bir final maçı oynayacağız” dedi.

Çocuklara sevindim

Konya halkının bu maçta Trabzonspor'a daha sıcak bakacağını belirten Özer, kendisini çok gururlandıran bir olayı da açıkladı. 28 yaşındaki oyuncu, “Artık çocuklar okula Trabzon forması giyip gidiyormuş. Bu beni çok mutlu etti, gururlandırdı. Benim için tüm Trabzonsporlular çok önemli. Sosyal medya hesaplarından bana ulaşanlara karşılık veriyorum. Takımın performansı karşısında taraftarların da kayıtsız kalamayacağını ve tekrardan stadyumu dolduracaklarını düşünüyorum” diye konuştu.