SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Görüşmenin detayları ortaya çıktı

G.Saray’ın yeni hocası, sıkıntı yaşayacakları iddiasında bulunulan yıldız futbolcuya “Hasta, sakat veya cezalı değilsen tahtaya ilk önce senin adını yazacağım...” dedi.

Güncellenme: 08:33, 04/12/2014
Görüşmenin detayları ortaya çıktı

AMKSPOR / Bahadır ÇOKİŞLER

DünyaKupası'nda yorumculuk yaptığı dönemde Sneijder için, “Galatasaray'da Hollanda Milli Takımı'ndaki kadar koşmuyor” yorumunu yapan Hamza Hamzaoğlu, sarı-kırmızılı takımın başına getirilince bu sözler olay olmuştu. Genç hoca imza töreninde, “Belki biraz ileri gitmiş olabilirim. Bunu da kabul ediyorum. Ama benim açımdan hiçbir sorun yok. Birazdan antrenmanda da onunla konuşacağım” demişti.

Ayrıntılar ortaya çıktı

Hamza Hamzaoğlu, “Galatasaray'da birlikte büyük işler başaracağız” diyerek onurlandırdığı Sneijder'le daha sonra antrenmanda keyifli bir sohbet gerçekleştirmişti. İkilinin gülümseyen halleri objektiflere takılmıştı. Aslan'ın yeni teknik patronunun, Hollandalı futbolcuyla yaptığı özel görüşmenin ayrıntıları da ortaya çıktı. Genç hoca, “Hasta, sakat veya cezalı değilsen, tahtaya önce senin adını yazacağım” dedi.

Her şeyi yapacağım

Wesley Sneijder ise yeni hocasına teşekkür ederek, “Sahada sizin için elimden gelen her şeyi yapacağım” karşılığını verdi.