SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK yazdı, İngilizler doğruladı!

Türk basınında ilk kez gazeteniz AMK’nın manşetine taşıdığı Henry-Aslan haberi Ada’nın saygın yayın kuruluşu BBC ve daha birçok spor kanalında olay yarattı.

Güncellenme: 09:21, 04/12/2014
AMK yazdı, İngilizler doğruladı!

Dünkü sayımızda Henry'nin menajerler aracılığıyla G.Saray'a önerildiğini sizlere duyurmuştuk. İngiliz yayın kuruluşları da bu haberi doğruladı. İngilizlerin saygın yayın kuruluşu BBC, 4.5 yıldır Amerika'nın New York Red Bulls takımında forma giyen 37 yaşındaki forvetin, G.Saray'a transfer olabileceğini yazdı. BBC, verdiği haberi Drogba örneğiyle de süsledi. G.Saray'ın geçmişte Drogba'yı ikna edebildiğini, aynı şekilde Henry'yi de bitirebileceklerini yazdı.

Dünyanın en büyük spor radyosu Talkspor'un internet sitesi ise bu flaş gelişmeyi, “G.Saray, Arsenal efsanesi Henry'yi istiyor” başlığıyla duyurdu. Eğer devam ederse

Allsport ise, “Henry futbola devam etmek isterse, G.Saray hazır bekliyor. Eğer böyle bir karar verip, G.Saray'a giderse Arsenal taraftarı yıkılacaktır” yorumunu yaptı. Şimdi gözler yaşanacak transfer gelişmelerine çevrilmiş durumda.

Dünkü AMK, Henry haberiyle çıkmıştı…

amk2

Yayınlanma Tarihi:08:35,