SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Taraftar baskısı estetik yaptırdı

Real Madrid'in Kolombiyalı yıldızı James Rodriguez'in karısının, taraftarların baskısına dayanamayarak estetik operasyon yaptırdığı iddia edildi.
James Rodriguez bu yıl yapılan Dünya Kupası’nda dikkatleri üzerine çekmiş ve daha sonra 80 milyon euro’ya Real Madrid’e transfer olmuştu. Futbolcu attığı goller ve yaptığı asistlerle gündeme gelirken, internet zorbaları da karısı Daniela Ospina ile uğraşmaya başladı.
Pek çok Real Madrid taraftarı Ospina için “çirkin” ve “koca burunlu” ifadelerini kullanmış, Ospina ise sosyal medyadaki saldırıları olgunlukla karşılamıştı.
Saldırılar üzerine Instagram’a “Beklentilerinizi karşılamadığım için üzgünüm ama önceliğim, kendi beklentilerimi karşılamak” diye yazan Ospina, söylenenleri umursamadığını belirtmişti.
Ancak Ospina, eleştirileri o kadar da iyi karşılamamış olabilir. İngiliz basını "Çirkin ördek yavrusu kuğu oldu" yorumunu yaptığı haberlerde Ospina’nın Dr. Federico Mayo’ya giderek burun estetiği yaptırdığını, saç rengini değiştirdiğini ve bir süredir Madrid Plaj Voleybolu takımının koçuyla spor yaparak kilo verdiğini yazdı. Ospina ise, henüz estetik ameliyatı konusunda bir açıklama yapmadı.
2011’de evlenen James Rodriguez ve Daniela Ospina çiftinin, 2 yaşında Salome adında bir kız çocukları bulunuyor. Daniela Ospina, aynı zamanda Arsenal’n yeni kalecisi David Ospina’nın da kızkardeşi.