SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK SPOR ÖZEL HABER

Cem Ali ÇİNKILIÇ imzalı yayınlanan haberde Galatasaray’da Prandelli’den boşalan teknik direktörlüğe geçen Hamza Hamzaoğlu’nun, oyuncularla tanışması esnasında Sneijder’in ayağa kalkmadığı vurgulanıyor. Ancak göreve geldiği andan bu yana Hollandalı yıldızla hiç bir sorununun olmadığını söylediği ve ikilinin gayet neşeli fotoğraflarının basına yansıdığı dönemde bu tarz haberlerin yapılması taraftarı çıldırtmaya yetti.

Bunun arkasında takımı ve Hamza Hamzoğlu’nu yıpratma amacının olduğu belirterek sosyal medyada tepkilerini dile getiren Sarı Kırmızılılar, kızgınlıklarını yaptıkları paylaşımlarla dile getirdiler. Söz konusu görüntülerde Wesley Sneijder’in tam o esnada çorabını giydiği ve saniyeler sonrasında ayağa kalktığı görülüyor.

Haberde Hamzaoğlu’nun Sneijder’le ilgili geçmişte yanlış anlaşılan sözleri vurgulanırken, yapmış olduğu olumlu açıklamaların ve aralarında sorun olmadığını gösteren görüntülerden oldukça az bahsedilmesi, haberin art niyetli olduğuna dair kamuoyu oluşturmaya yetmiş gözüküyor… İşte twitter’dan gelen bazı tepkiler:

“UNIFEB mensubu fanatik fenerli bu arkadaşın Galatasaray ile ilgili bir haber yapması da oldukça manidar kalemşörler iş başında !!!”

“şino bu satılmış medyanın ne konuşacağını öğrenmiş Hürriyet hemen başlamış karalamaya yok sneijder ayağa kalkmadı”

“Sneijder ayağa kalkmamış mış! Sneijder ayağa kalktığı zaman ne olduğunu 6.hafta çok iyi gördü zaten o arkadaş!”

“Fanatik fenerli @cml_cinkilic ın bugün Hürriyet de yaptığı “Bir tek Sneijder ayağa kalmadı” haberi tetikçilikden öte birşey değildir !!!”

“Bugün gs taraftarı seninle uğraşacak belli oldu.. @cml_cinkilic”

“SON DAKİKA Hürriyet : Sneijder , Hamza Hamzaoğlu’nu oturarak karşıladı ve ocak ayında gönderilme kararı alındı”

“Hürriyet’teki “Sneijder ayağa kalkmadı” haberi yapan UNİFEB üyesiymiş. Bu gazetenin Galatasaray muhabiri mi yapmışlar onu?”

 

 

Yayınlanma Tarihi:09:58,