SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim’e ağır gönderme

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'nun göreve gelmesinin ardından Fatih Terim ismi de yeniden gündeme geldi. Hamza Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ın başına geçmesinde direkt olarak etkili olduğu iddia edilen Terim için Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı oldukça sert ifadeler kullandı.

Güncellenme: 11:09, 02/12/2014
Terim’e ağır gönderme

Terim için, “Türk futbolunda aşiret sistemi yarattı” diyerek “Bizanslı” ifadesini kullanan Rasim Ozan Kütahyalı’ya destek çıkan Ahmet Çakar; “Az bile söylüyor”. Fatih Terim, Volkan Demirel’in sahaya terk etmesi için ağzını açıp tek kelime etmedi. Çünkü işin içerisinde siyaset var, siyaset de bildiğimiz siyaset değil. Sayın Fatih Terim, Volkan Demirel’in küfürlerden etkilenip sahaya çıkmaması doğru mu, soruyorum? Rasim, Fatih hoca için söylüyor ya; az biliyor söylüyor az, daha ağırını söylememiz gerekir. Bizans kötü bir şey değil.” şeklinde konuştu.

Rasim Ozan Kütahyalı ise; “Ben, Fatih Terim’in devleti arkasına alarak bir şeyler yapmasından rahatsısız. Terim, devlet gibi davranıp operasyonlar yapıyor, nefret ediyorum. Ben, bu devlet için kellemi ortaya koydum. Fatih Terim, aşiret gibi her yere yayılmış durumda.” dedi.