SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gordon askıya alındı

Nolan Smith'in takımdan gönderilmesinin ardından 2 numara pozisyonuna hâlâ transfer yapamayan Galatasaray Liv Hospital, eski oyuncusu Jamont Gordon'un transferini askıya aldı.

Güncellenme: 15:44, 02/12/2014
Gordon askıya alındı

Maddi sıkıntılar nedeniyle büyük sorunlar yaşayan Galatasaray Liv Hospital’da hareketli günler yaşanıyor ancak taraftarların beklediği müjdeli haberler bir türlü gelmiyor.

Disiplinsiz tavırları nedeniyle Nolan Smith’in sözleşmesini fesheden, maddi sıkıntılar nedeniyle de yıldız pivotu Furkan Aldemir’i de NBA takımlarından 76ers’a kaptıran Sarı Kırmızılı ekip, taraftarın yeniden takımdan görmeyi çok istediği Jamont Gordon ile büyük ölçüde anlaşmasına rağmen ABD’li oyuncunun transferini askıya aldı.

Tarafların para konusunda anlaşmaya varmasına rağmen sözleşme süresindeki fikir ayrılığının transferin önündeki en büyük engel olduğu öğrenildi. Galatasaray’ın ağır bir sakatlıktan çıkan Gordon’a temkinli yaklaşarak kısa süreli bir sözleşme yapmak istediği,  Gordon’un ise garanti bir sözleşmeye imza atmak istediği bildirildi.