SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kardemir  Karabükspor’un başkanı Mustafa Yolbulan, “Bazıları ligin üstünü belli bir  rekabetçi ortama oturtmak için alt sıralardaki takımların emeklerini hiçe  sayıyorlar” dedi.

Yolbulan yaptığı açıklamada, dün oynadıkları ve 2-1  yenildikleri Beşiktaş maçında attıkları bir golün ofsayt gerekçesiyle  verilmediğini söyledi.

Golün ofsayt olmadığını savunan ve her hafta maçlarda çok belirgin bir  şekilde skora etki yapan hakem hatalarına şahit olduklarını öne süren Yolbulan, şöyle konuştu:

“Futbolcumuz Traore’nin 64’üncü dakikada attığı gol ofsayt olduğu  gerekçesiyle iptal edildi. Herkes gördü olmadığını. Şu maçta şu oldu, bu maçta bu  olduyu tartışmak büyük resmi görmemek ya da büyük resmin görülmesine engel olmak  olur. Ligin üst sıraları belli bir şekilde dizayn edilecek diye her hafta başka  bir küçük takım feda ediliyor. Bazıları ligin üstünü belli bir rekabetçi ortama  oturtmak için alt sıralardaki takımların emeklerini hiçe sayıyorlar. Bu da  herkesin gözü önünde yapılıyor.”

Mustafa Yolbulan, Kardemir Karabükspor olarak her zaman onurlu bir  mücadele verdiklerini ve bunu her koşulda sürdüreceklerini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi:21:40,