SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’ın sabrı taştı!

Başkan, “Bu nasıl sorumsuzluk! Kaptan dediğin sinirlerine hakim olur. Bir değil, iki değil bu kaçıncı? Bu hareketlerden vazgeçecek. Bir daha arkadaşlarını yalnız bırakırsa arkasında durmam” dedi

Güncellenme: 09:21, 02/12/2014
Aziz Yıldırım’ın sabrı taştı!

AMKSPOR / İrfan YİRMİBEŞ

Sarı-lacivertliler son lig maçında Eskişehirspor ile 2-2 berabere kalırken, skorun önüne geçen bir isim vardı. Senelerdir sık sık yaptığı gibi yine hakemle didişen ve kırmızı kart gören Emre Belözoğlu, takımını 10 kişi bıraktı. Tecrübeli orta saha oyuncusuna en çok kızan ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dı. Yıldırım, kaçan 2 puanın faturasını Emre'ye kesti. Başkanın, “Yeter artık! Bu nasıl sorumsuzluk! Kaptan dediğin sinirlerine hakim olur. Bir değil, iki değil bu kaçıncı?” dediği öğrenildi.

BU RESMEN İHANET

34 yaşına gelen Emre'nin hala aynı hareketleri yaptığını belirten Aziz Yıldırım, “Bunları artık bırakacak. En olmadık yerde takımı eksik bırakıyor. Arkadaşlarına ihanet ediyor. Ya sinirlerine hakim olmayı öğrenecek ya da ona olan tavrım değişecek. Bu kez sabrım taştı. Bir daha arkadaşlarını yalnız bırakırsa arkasında durmayacağım” ifadelerini kullandı. Yıldırım'ın bugün-yarın kaptanı ile bir araya geleceği, bu uyarıları aynen Emre'nin yüzüne de yapacağı kaydedildi.

 

Yayınlanma Tarihi:08:24,