SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cevap ver İsmail hoca

1 Aralık 2014

FENERBAHÇE sezon başından beri oynamıyor. Topa sahip oluyor, pas yapıyor o kadar. Türkiye'nin en iyi forvet hattına sahip, ama hücum zenginliği yok. Sow'un penaltı golüyle beraberliği kurtardı Fenerbahçe ama bu anlayışla zor şampiyon olur.

HAKEM Tolga Özkalfa, çok kötü bir yönetim gösterdi. Çaldığı kritik düdüklerin birçoğu hatalı. Webo'nun golü öncesindeki penaltıyı vermedi. Uzatma anlarında Fenerbahçe lehine çaldığı penaltı düdüğü yanlıştı.

İSMAİL Kartal bir an önce takımı toparlamalı. Aksi halde kendisi açısından gidişat parlak değil. Kartal iyi niyetli biri. Ancak koltuğu dolduramıyor. Şimdi İsmail Hoca'ya bazı sorularım olacak?

1- Galatasaray derbisinde kırmızı kart gördükten sonra Alves hiç oynamazken, Gaziantep maçında Emre ile tartışıp oyundan alınan Emenike 2-3 maç yedek soyunurken, Bursa'da oyundan alınınca söylemediğini bırakmayan Caner bir hafta sonra neden ilk 11'de oynar?

2- Caner veya başka bir oyuncu sezon içinde aynı hareketi tekrarlayıp maç sonrası özür dilerse bir sonraki karşılaşmada yine takımda yer bulacak mı?

3- Rakipler Fenerbahçe'yi çözmüş. Kanat beklerinin arkasına atılan her top pozisyona dönüşürken bunun önlemi neden alınmaz. Eğer kadroda alındıysa Mehmet Topal neden 11'de oynamaz?

4- Her maçta Fenerbahçe cephesinde olay var. Ya saha içinde tartışırlar, ya hocasına tepki gösterirler ya kırmızı kart görürler. Caner, hafta içinde eşinin yaşgünü kutlamak için dışarı çıkar. Bu takımdaki disiplin eksikliği nasıl çözülecek?

5- Şampiyonluğa oynayan bir takımın 11 hafta sonunda sadece 16 gol atması normal mi?

6- Fenerbahçe'nin gol sıkıntısı çekmesi sadece rakiplerin iyi kapanmasıyla açıklanabilir mi? Emenike ve Sow'un form tutamaması ve istikrar sağlayamamasının nedeni nedir?

7- Organize atak geliştiremediği için gol umudunu kanat organizasyonları ve duran toplara bağlayan bir takımda Webo neden 11'de oynamaz?

8- Kuyt her maçta oynamak zorunda mı? İyi niyetinden kimsenin şüphesi yok ama artık dinlendirilme zamanı gelmedi mi?

9- Yerden yere vurulan, -1 averajı olan Galatasaray'ın 1 puan gerisinde olmayı nasıl değerlendiriyorsunuz?

10- Bu futbolla Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını düşünüyor musunuz?

Buraya diğer yazı alanı ajax ile gelecek