SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atiba’nın isteği dudak uçuklattı!

Ne Bilic ne de yönetim, başarılı futbolcuyu kaçırmak istemiyor. Beşiktaş, West Ham’la da görüştüğü belirtilen Atiba ile yılbaşı gelmeden nikah tazelemeyi amaçlıyor.

Güncellenme: 10:40, 30/11/2014
Atiba’nın isteği dudak uçuklattı!

2013 yazında transfer edilen Atiba Hutchinson'a teknik direktör Slaven Bilic kefil olmuştu. Hırvat hoca yanılmadı. Atiba yaklaşık 1.5 sezondur gösterdiğiperformansla Beşiktaş orta sahasının değişmezi haline geldi. Siyah-beyazlılar ondan gerekirse savunmada faydalandı, sakat veya cezalı olduğunda yokluğu çok arandı. 31 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek. Ne Bilic ne de yönetim, Atiba'yı elden kaçırmak istemiyor. Fakat Kanadalı yıldızın yıllık ücretine neredeyse yüzde 100 zam istemesi, işleri zorlaştırıyor.

ARALIK YOĞUN GEÇECEK

Atiba yılda 1 milyon Euro kazanıyor. Tecrübeli orta saha artık senelik 1.8milyon Euro talep ediyor. Beşiktaş, görüşmeleri Atiba'nın avukatıyla yürütüyor. Şu ana dek iki taraf da orta yolu bulamadı. Ancak yönetim, yılbaşı gelmeden yıldız isimile nikah tazelemeyi amaçlıyor. Bu nedenle temasların aralık ayı içinde yoğun bir biçimde süreceği belirtiliyor. Diğer yandan Premier Lig'den bazı kulüpler Atiba'nın peşini bırakmıyor. Özellikle West HamUnited'ın bu futbolcuyu kadrosuna katmak istediği söyleniyor.

Yayınlanma Tarihi:08:54,