SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon’da yayın yapan yerel gazeteler, bordo – mavili takımın Metalist Kharkiv maçında aldığı 3- 1’lik galibiyeti ve 2. tura çıkmasını ilginç başlık ve sayfa tasarımlarıyla okuyucularına aktardı.

Günebakış Gazetesi, “Ne de olsa Avrupalıyız.. Öpüldünüz çocuklar..” başlığını atarken, Son nokta Gazetesi, “Uşağum, bu hızla finale Gid-ersun.. Yanal’ın Fırtınası Avrupa’yı da esir aldı. Metal değil, Yanal fırtına. Türkiye’de 3, Avrupa’da 3, baş etmek güç” başlıklarıyla Metalist Kharkiv zaferini okuyucularına duyurdu.

‘METALİST’İ DAĞITTI ALKIŞLA TÜRKİYE’

Trabzonsporlu futbolcuları özel tim kıyafetleri içinde gösteren bir sayfa tasarımı yapan Karadeniz Gazetesi ise, “Komutan Yanal’ın emrini askerleri layıkıyla yerine getirdi. Ve görev başarıyla tamamlandı. Hedef yerle bir.. Şimdi lige dönüyoruz” başlıklarını kullandı.

Kuzey Ekspres Gazetesi, “Trabzon, Türkiye’nin T’sidir.. Metalist’i yıkıp grupları garantileyen Trabzonspor ülke puanlarını artırmaya devam ediyor”, Taka Gazetesi, “Kral ve arkadaşlarına selam duruyoruz.. Trabzonspor 10 kişi kaldı ama Bosingwa ve ekibi Metalist’i dağıttı. Alkışla Türkiye”, Karadeniz’in Sesi Gazetesi ise, “Coşkun 1 kere, tabi 3’L-ERSUN, Gurur duy Türkiye” manşetleriyle maçı okuyucularına aktardı.

tsi

Yayınlanma Tarihi:14:08,