SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli’den duygu dolu veda konuşması

Galatasaray'da son gününü geçiren Cesare Prandelli'nin, Florya'da öğle saatlerinde futbolculara hitaben bir konuşma yaptığı öğrenildi.

Güncellenme: 23:23, 28/11/2014
Prandelli’den duygu dolu veda konuşması

Galatasaray’daki dört buçuk aylık görev dönemi sona eren teknik direktör Cesare Prandelli’nin, öğle saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde futbolculara hitaben bir konuşma yaptığı ortaya çıktı.

İtalyan teknik adamın, oyuncularına çok sıcakkanlı bir şekilde hitap ettiği öğrenilirken, yönetimi kısa cümlelerle de olsa eleştirdiği bildirildi.

Prandelli’nin öğrencilerine, “Bir gün İtalya’ya geldiğinizde sizlerle pizza yemek isterim” cümlesini kullanmasının ardından oyuncuların tebessüm ettiği ve konuşmanın hayli duygusal bir atmosferde gerçekleştiği öğrenildi.

İşte Cesare Prandelli’nin futbolculara hitaben yaptığı o duygusal konuşma:

“Ben bir spor adamıyım. Bu şekilde gönderilmem hoş olmadı. Etik değildi bu. Umarım hepinizle bir gün bir yerlerde karşılaşırız. İtalya’ya geldiğinizde sizlerle bir yerde pizza yeriz. İtalya’ya geldiğinizde hepinizle görüşmek isterim. Hayat böyle bir şey. Bugün varsınız, yarın yoksunuz. Burada olduğum sürece hepinizi çok sevdim. Hepinizi çok öpüyorum.”

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:23:22,