SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hamzaoğlu, Fenerbahçe’yi alkışlatmıştı

2014 Dünya Kupası'nda yorumculuk yaptığı Hollanda - Meksika maçında Sneijder hakkında yaptığı yorumlar nedeniyle Galatasaraylı taraftarların tepkisini çeken Hamza Hamzaoğlu, geçtiğimiz sezon Akhisar Belediyespor'un başındayken ligin bitimine 3 hafta kalan şampiyonluğu garantileyen Fenerbahçe'yi takımına ve taraftarına alkışlatmıştı.

Güncellenme: 14:51, 28/11/2014
Hamzaoğlu, Fenerbahçe’yi alkışlatmıştı

O maçta Fenerbahçeli oyunculardan önce sahaya çıkan Akhisarlı oyuncular, tünelden çıkan sarı lacivertli futbolcuları alkışlayıp tebrik etmişti. Hamza Hamzaoğlu ile Fenerbahçeli oyuncular arasında da samimi görüntüler yaşanmıştı.

Genç teknik adam maçın ardından yaptığı açıklamada “Bu fikir yönetimimizden geldi, ben de çok uygun buldum çünkü bütün bir sezon emeğinin karşılığını aldı Fenerbahçe. Şampiyon oldular. Emeklerini takdir etmemek elde değil. Onların emeğine saygı duyduğumuzu göstermek istedik. Şampiyonluklarını biz de kutlamak onların sevinçlerine ortak olmak istedik. Bence bu çok ekstra bir şey değil, olması gereken bir şeydi.” ifadelerini kullanmıştı.

Yayınlanma Tarihi:14:37,