SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner’den Sow’a şaka yollu tehdit!

Fenerbahçeli futbolcular, Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında Şükrü Saracoğlu Stad’ındaki iletişim merkezinde taraftarlar ile bir araya geldi. Burada son derece ilginç ve komik diyaloglar gerçekleşti

Güncellenme: 09:14, 27/11/2014
Caner’den Sow’a şaka yollu tehdit!

AMKSPOR / İrfan Yirmibeş

CANER Erkin, Moussa Sow, Michal Kadlec, Gökhan Gönül ve Emre Belözoğlu Hedef 1 Milyon Üye İletişim Merkezi'nde taraftarlara projeyi anlattı. Burada hem telefondaki taraftarlarla hemde futbolcular arasında çok ilginç diyaloglar yaşandı. Caner'e taraftarlar Bursaspor maçında yaşadığı olayı da sordu. Caner kendisine “Sıkıntı var mı” diyen taraftara, “Yok yok, hiçbir sıkıntı yok. Anlık olabiliyor böyle şeyler” dedi.

Saldırmayı çok seviyor

BUNUN ardından taraftar, “Biraz sinirlisin ama biz sana inanıyoruz. Seni seviyoruz” karşılığını verdi. Caner Erkin de “Sıkıntı yok. Merak etmeyin şampiyon olacağız” dedi. Sow bir ara kameramanlık yaptı ve “Caner'i sinir etmeye çalışıyorum. Sinir etmek için onun çekimini yapıyorum. İnsanlara saldırmayı çok seviyor. Herkese sataşıyor” diye konuştu. Caner de Sow'a şakayla karışık, “Sıra sana geldi” karşılığını verdi.

Benim için üye ol

MOUSSA Sow, Fransızca konuşan bir taraftar bulunca çok sevindi. Moussa, “Fransızca konuşmanız çok güzel. Türkiye'de fazla yok. Ama üye de olun. O da çok güzel bir şey ve bir ayrıcalık” derken taraftar, “Merak etme üye olacağım inşallah sen de bol bol gol atarsın” dedi. Kadlec ise, stoperde daha iyi olduğunu söyleyen bir taraftara, “Tamam ben senin için orada kalırım. Sen benim için üye olacak mısın?” diye sordu ve olumlu karşılık aldı.