SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de sorunun adı kondu

Sow ve Diego Trabzon’da, Emenike ile Emre Gaziantep maçında saha içinde tartıştı. Alves, G.Saray derbisinde gereksiz atıldı. Caner ise Bursa’da patladı. Takımdaki en büyük sorunun disiplin olduğu bir kez daha ispatlandı.

Güncellenme: 08:36, 26/11/2014
F.Bahçe’de sorunun adı kondu

Fenerbahçe'de bu sezon futbol açısından işler kötü gitmiyor. Sarı-lacivertliler 10 hafta sonunda lider Beşiktaş ile aynı puanda ligin zirvesinde bulunuyor. Ancak disiplin anlamında her hafta ayrı bir problem yaşanıyor. Taraftarlar ilk kavgaya 2. haftada tanık oldu. Sow ve Diego, Trabzonspor deplasmanında bir pozisyonun ardından saha içinde tartıştı. Bir hafta sonra işler daha da büyüdü. Topuk pası denemesi başarısız olunca ıslıklanan Emenike önce Kadıköy'deki taraftara, ardından kaptanı Emre'ye yine saha içinde tepki gösterdi. Bu olaylar bir şekilde tatlıya bağlandı ama Bruno Alves bardağı taşırdı.

‘BİR DAHA OLMAZ’ DENSE DE

Arena'daki Galatasaray derbisinde gereksiz bir kırmızı kart görüp takımını yakan Alves, mağlubiyetin baş sorumlusu ilan edildi. Nitekim Portekizli'ye ağır para cezası verildi. Yönetimin bu gözdağının ardından artık kimse disiplin sınırını aşamaz deniyordu ki Caner Erkin sahneye çıktı. 35. dakikada kendisini oyundan alan hocasına el kol hareketleri yapan, “Ben bir daha bu takımda oynamam” şeklindeki sözleri kameralara yansıyan Caner, Fenerbahçe'de 10. haftada 4. vukuata imza attı. Bitmek bilmeyen kavgalar, takımdaki en büyük sorunun disiplin olduğunu bir kez daha ispatladı.