SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım takıma patladı

Teknik direktör İsmail Kartal'a karşı çok sert jestler yapan "Bu takımda oynamam" gibi sözler sarfeden Caner Erkin, Başkan Aziz Yıldırım'ın hışmına uğradı.

Güncellenme: 11:28, 26/11/2014
Aziz Yıldırım takıma patladı

Pazartesi gecesi oynanan Bursaspor- Fenerbahçe maçının 35. dakikadasında değişiklik tabelasında ismini gördükten sonra oyundan çıkarken teknik direktör İsmail Kartal’a karşı çok sert jestler yapan “Bu takımda oynamam” gibi sözler sarfeden Caner Erkin, Başkan Aziz Yıldırım’ın hışmına uğradı.

TELEFONLA CANER’İ ARADI!

Telefonla Caner Erkin’i aradığı öğrenilen Aziz Yıldırım’ın “Sen ne yaptığı zannediyorsun. Hocana karşı nasıl böyle bir tavırda bulunabilirsin. Maçtan sonra canlı yayına çıkıp özür dileyeceksin. Ayrıca seninle sonra görüşeceğim” dediği bildirildi.

Bunun üzerine Caner Erkin, 1-1 sona eren Bursaspor maçının hemen ardından yayıncı kuruluşun canlı yayınına çıkıp yaptığının yanlış olduğunu, hocasından özür dilediğini ve böyle bir şeyin bir daha tekrar edilmeyeceğini söyledi. Ancak çok sinirli olan Başkan Aziz Yıldırım’ın sözleri daha bitmemişti. Bundan sonraki sözlerini sadece Caner’e değil, İstanbul’a dönüş yolunda takımın tamamına söyledi.

HİÇ KİMSE İSMAİL HOCAYA BU ŞEKİLDE DAVRANAMAZ…

Bundan sonra takımda bu şekilde bir davranışı kabul etmeyeceğini belirten Yıldırım, şöyle devam etti: “Bu takımda hiç kimse teknik direktörüne karşı bu şekilde davranamız. Burası Patagonya değil F.Bahçe… Üzerinizdeki formanın ağırlığını bilin. Kimsenin İsmail hocaya böyle bir davranışta bulunmasına izin vermem. Bundan sonra kim böyle bir şey yaparsa, çok açık söylüyorum onu bitiririm.” Daha önce Alves ve izinsiz röportaj veren Gökhan Gönül’e para cezası verilmesinin ardından Caner’e de para cezası verilmesi bekleniyor.

Takvim