SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Prandelli hakkında şok sözler

İtalyan çalıştırıcı, Floransa ekibindeyken başkanlığını yapan Diego Dalle Valle, "Galatasaraylılar üzülmek için geç kaldılar. Çünkü Prandelli parasını kuruşu kuruşuna almadan bir yere gitmez. Boşuna istifa etmesini beklemesinler" dedi

Güncellenme: 10:27, 25/11/2014
Prandelli hakkında şok sözler

Galatasaray, Trabzonspor hezimeti sonrası Abdurrahim Albayrak’ın “Artık ben de arkasında duramam” dediği Cesare Prandelli’yi göndermek için formül arıyor. Ancak durum pek iç açıcı değil… Albayrak’ın pazar günü Florya’da görüştüğü İtalyan çalıştırıcı, “Kesinlikle istifa etmem. İstemiyorsanız tazminatımı ödersiniz” yanıtını verirken, ülkesinden de bu sözleri destekler bir açıklama geldi.

ŞOMİNEYE ATSALARDI

Fiorentina ‘da bir dönem Prandelli ile birlikte çalışan Floransa ekibinin eski başkanı Diego Dalle Valle, Galatasaray’ın boşuna Prandelli’nin istifa etmesini beklememesini söyledi. Bir arkadaşımız aracılığıyla ulaştığımız Valle, “Türkler hiç akıl edemedi mi, Cesare’yi alırken! Bana sorsalardı, paralarını kebap yapmak için şömineye atmalarını söylerdim. Şimdi üzülüp, kovmaya çalışıyorlarmış. Üzülmek için geç kaldılar. Çünkü Prandelli parasını kuruşu kuruşuna almadan bir yere gitmez. Boşuna istifa etmesini beklemesinler” ifadesini kullandı.

KARIŞTIĞINDA KAÇAR

Vale , Prandelli’nin Dünya Kupası hüsranının ardından İtalya Milli Takımı’ndaki görevinden istifa etmesi üzerine, “O, bir yer karıştığında kaçar. Kaçmak onun DNA’sında var” demişti. Ülkesinde fazla sevilmeyen Cesare için Mario Balotelli, “Bana göre adam bile değil” derken, Juventus’un sahibi Andrea Agnelli ise, “Türklerle mutlu bir evlilik yaptı. Vergisi düşük bir ülkeye gidiyor” diyerek Galatasaray’a para için gittiği imasında bulunmuştu.

Fotomaç

Yayınlanma Tarihi:10:12,