SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlhan Cavcav’dan sakal açıklaması

Futbolculara 'sakal kesme' zorunluluğu getirmediğini yineleyen Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, "Çocukları sakal yaşlı gösteriyor zaten. Sakalları kesmişler pırıl pırıl olmuşlar" ifadelerini kulandı.

Güncellenme: 13:24, 24/11/2014
İlhan Cavcav’dan sakal açıklaması

Sakallı futbolcu istemiyorum’ açıklamsıyla spor kamuoyunun gündemine oturan Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, futbolcularını tebrik etti. Sakalın insanları yaşlı gösterdiğini dile getiren Başkent temsilcisinin patronu, “Çocukları sakal yaşlı gösteriyordu zaten. Sakalları kesmişler pırıl pırıl olmuşlar. Sahada ışıl ışıl parlayan bir Gençlerbirliği gördüm” yorumunu yaptı. “Hafta içi bir zorunlulukları olmadığına söylememe rağmen benim ricama uydukları için hepsine teşekkür ediyorum” diyen Cavcav şunları söyledi:

“Bu bir emir değil ricaydı. Onlar da ricamı uydular, teşekkür ederim. Takımımızda gencecik çocuklar var. İrfan 19 yaşında, Ahmet 20 yaşında, Artun 21 yaşında bu çocukları sakal yaşlı gösteriyor zaten. Sakalları kesmişler pırıl pırıl olmuşlar. Onları izlemek zaten benim için ayrı bir zevk. Çocuklarımızı bu şekilde görmek beni çok mutlu etti.”B3M_kKVCMAA0O5k.jpg large

AA

Yayınlanma Tarihi:13:15,