SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orduspor’da yine istifa!

Sezona sıkıntılı başlayan ve bir türlü istediği sonuçları elde edemeyen Orduspor’da bir kez daha istifa yaşandı. Teknik direktör Levent Devrim görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Güncellenme: 22:01, 23/11/2014
Orduspor’da yine istifa!

Lige teknik direktör Fikret Yılmaz ile başlayan ardından Erkan Sözeri ve Sebahattin Akbayrak-Muhammet Dilaver ikilisinin aradından göreve getirelen Levent Devrim de istifa etti.

Karadeniz ekibin sahasında Samsunspor’a 4-1 mağlup olduğu maçın ardından gazetecilere açıklamada bulunan Devrim, Orduspor’un geleceği adına bir şeyler yapamayacağını gördüğü için görevini bırakma kararı aldığını söyledi.

Takımda var olan sorunun ne teknik adam ne de oyuncu sorunu olduğunu ifade eden Devrim, “Yaklaşık 15 gündür buradayım. Bu süre içerisinde en azından şehrin hareketlenmesi adına bazı demeçler verdim ama gelinen noktada baktık ki Orduspor’un sorunlarını çözmek için hiçbir adım yok. Yani gelinen noktada sorunlular listesi yapsanız oyuncuları son sıraya koyarsınız. Ben dördüncü antrenörüm ve yine bu takım kazanamadı. Bu bir hoca sorunu değil, bir oyuncu sorunu da değil. Dolayısıyla Orduspor’un yarınları adına bir şeyleri yapabileceğimizi pek düşünmüyorum. O nedenle bu akşam itibarıyla görevimi bırakıyorum” dedi.

Devrim, istifa kararının kesin olduğunu ve geri dönme gibi bir ihtimalin bulunmadığını sözlerine ekledi.