SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

47 milyon euro kenarda!

Maddi sıkıntı yaşayan G. Saray'ın dünkü yedek kulübesi 47 milyon Euro değerindeydi. 3 Şampiyonlar Ligi finali gören Sneijder, Hamit ve Pandev kulübede oturdu. Prandelli, "80 maç oynayamazlar" diyerek kararını savundu.

Güncellenme: 11:46, 23/11/2014
47 milyon euro kenarda!

Sürekli farklı kadroyla başlamayı gelenek haline getiren Galatasaray’ın hocası Cesare Prandelli dün yine ters köşe yaptı. Sneijder ve Semih Kaya’yı kulübeye çeken İtalyan hoca, yerlerine Emre Çolak ve Koray Günter’e şans verdi.

Prandelli maç öncesi kararını, “Bu futbolculardan 80 maç çıkarmasını bekleyemeyiz. Böyle bir tercihte bulundum. Milli maç arasında Florya’daki oyuncularla çok güzel antrenman yaptık. Onlara şans vermek istedim” diyerek savundu. Maçın ardndan eleştiriler üzerine de “Wesley’in milli maçtan geldiğinde yorgunluk ve ufak bir sakatlığı vardı. O da oynayamayacağından haberdardı” diye konuştu. Hollanda, deplasmandaki Letonya maçını pazar günü oynamıştı!

TELLES – BRUMA KADRODA YOK!

Kulübede yer alan 7 oyuncunun transfermarkt verilerine göre toplam değeri 47 milyon Euro’yu buldu. Piyasa değerleri 15 milyon Euro olan Telles ve Bruma kadroya bile giremedi. G. Saray’da kadrodaki isimler eleştirilirken, Devler Ligi finali gören 3 oyuncunun yedek başlaması taraftarı kızdırdı. Sneijder ve Pandev Inter’de Devler Ligi şampiyonu olurken, Hamit B. Münih forması ile 2.’lik yaşamıştı.

46.9 MİLYON EURO KENARDA BEKLEDİ

Sinan Bolat – 1.5 milyon Euro Wesley Sneijder – 18 milyon Euro Semih Kaya – 10 milyon Euro Goran Pandev – 6 milyon Euro Umut Bulut – 3.8 milyon Euro Hamit Altıntop – 3.1 milyon Euro Tarık Çamdal – 4.5 milyon Euro

Habertürk

Yayınlanma Tarihi:11:23,