SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım cebinden karşıladı

Bu sezon ekonomik sıkıntı yaşayan kulübün bütün dertlerine çare olan F.Bahçe Başkanı, Bursaspor maçı öncesinde bir krize daha ‘dur’ dedi

Güncellenme: 13:20, 22/11/2014
Aziz Yıldırım cebinden karşıladı

İrfan YİRMİBEŞ / AMK

Passolig uygulamasının ardından seyirci ortalamasındaki düşüş nedeniyle ekonomik sıkıntı yaşayan Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım, tüm dertlere çare oluyor. Sezon başında forma reklamı alamadığı için belirli bir kaybı göze alan Yıldırım, futbolcuların ödemelerinin aksamaması için elini cebine soktu.

Bursa maçı öncesinde kulübün kasasında nakit olmadığı için büyük bir fedakarlık gösteren başkan, transfer taksitleri ve maç başı ödemeleri kendi cebinden ödeyerek yönetimi rahatlattı. Maddi zorlukları oyunculara yansıtmamak için gecesini gündüzüne katan Yıldırım, bir krize daha ‘dur' dedi.

Zamanının büyük bir bölümünü takıma ayıran Yıldırım, aynı zamanda salon sporlarıyla da ilgileniyor. Passolig, 1 Milyon Üye Projesi ile yakından ilgilenen başkanın bugün Samandıra'ya gelmesi bekleniyor. 45 gün hak mahrumiyeti alan Yıldırım, Bursa maçı öncesinde futbolculara moral takviyesi yapacak.

Yayınlanma Tarihi:11:13,