SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Aziz atağı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile teknik direktör İsmail Kartal dün Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasında iki saat süren bir görüşme yaptı. Yıldırım ile Kartal'ın dışında kimsenin alınmadığı görüşmede ana gündem maddesi transferdi.

Güncellenme: 10:29, 21/11/2014
Serdar Aziz atağı

Zirvede Bruno Alves’in gönderilmesinin görüşüldüğü, Kartal’ın da Portekizli yıldızın ocak ayında ayrılışına onay verdiği belirtildi. Alves’in yerine alınacak isimlerin başında Bursasporlu Serdar Aziz bulunuyor. Milli yıldız sezon başı transferin son günü de gündeme gelmiş ve Cristian Baroni ile takas önerilmişti. Ancak Bursaspor’un hocası Şenol Güneş, Serdar Aziz’e izin vermemişti. Bunu da dikkate alan sarı-lacivertliler bu kez Bursaspor’un kapısını para teklifi ile çalacak.

SÖZLEŞMESİ 2018’E KADAR

Milli Takım’daki performansıyla alkış alan Serdar’ın 2018 yılına kadar Bursaspor ile sözleşmesi bulunuyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın Egemen Korkmaz ve Kadlec’in sol ayaklı olması nedeniyle sol ayaklı bir stopere daha sıcak bakmadığı ifade edildi. Stoperin yerli ya da yabancı olmasından çok maliyeti üzerinde duran sarı-lacivertliler, bu nedenle menajerlerin önerdiği yabancılara sıcak bakmıyor.

Sabah

 

Yayınlanma Tarihi:10:26,