SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bordo Mavili ekibin Ersun Yanal ile birlikte ilk maçta toparlanacağını düşünen Cesare Prandelli Trabzonspor’a sürpriz hazırlıyor.

Prandelli yaptığı incelemede Trabzonspor’un geride oyun kurmakta zorlandığını düşünerek, Bordo-Mavili savunmaya kendi cezaalanında baskı yapmayı planlıyor. Bu düşünce ile Umut Bulut, Burak Yılmaz ile birlikte ileri ikilide yer alacak. Milli Takım’ın son Kazakistan maçında birlikte rakip savunmaya zor anlar yaşatan tecrübeli ikili Prandeli’nin birinci silahı olacak. Prandelli ayrıca Sneijder’i de forvet arkası oynatıp, zaman zaman ön liberoda bile denediği Hollandalı yıldızı yine kaleye yakın oynatırken, geçmişe dönüş yapıp, 2 yıl önceki gole yakın forveti oluşturmayı planlıyor.

Sarı kırmızılı takımda Trabzonspor maçı öncesinde Dzemaili dışında eksik bulunmuyor. Bugün yapacağı tek antrenman ile Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak olan Sarı-Kırmızılı ekibin Trabzonspor’a karşı şu onbirle çıkması bekleniyor: Muslera- Sabri, Chedjou, Semih, Hakan Balta- Hamit, Selçuk- Melo- Sneijder- Burak, Umut.

DHA

Yayınlanma Tarihi:15:01,