SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan AMK’ya ödül

1905 GSYİAD'ın geleneksel organizasyonu "Sarı Kırmızı Kareler" fotoğraf yarışmasında gazetemiz foto muhabirlerinden Yasin Yıldırım ve Eser Erenler ile Galatasaray muhabirimiz Bahadır Çokişler ödüle layık görüldü.

Güncellenme: 12:33, 21/11/2014
Galatasaray’dan AMK’ya ödül

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da yapılan organizasyona Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Yönetim Kurulu üyeleri Cem Kınay, İsmail Sarıkaya, Murat Atay, teknik direktör Cesare Prandelli, futbolculardan Selçuk İnan, Hamit Altıntop ve Aurelien Chedjou katıldı.

Başkan Duygun Yarsuvat, Yönetim Kurulu üyesi İsmail Sarıkaya ve Galatasaray Muhabirleri Platformu adına Kadir Çetinçalı’nın birer konuşma yaptığı, 12. kez düzenlenen ödül töreninde, geçtiğimiz dönemde hayatını kaybeden gazeteciler Hacı Hasdemir, Süleyman Gültekin, İlhan Söyler ve Erkan Koyuncu adına arkadaşları ve ailelerine plaket takdim edildi.

ödül4

Gazetemiz foto muhabirlerinden Yasin Yıldırım, sarı-kırmızılı taraftarların “Gücünü tarihinden al” koreografisini ölümsüzleştirdiği karesiyle ödüle layık görülürken, Galatasaray kaptanı Selçuk İnan takım adına söz konusu fotoğrafı satın aldı.

ödül1

Bir diğer foto muhabirimiz Eser Erenler’in Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde Sneijder’in Volkan Demirel’e attığı golü çektiği fotoğraf da ödül alan kareler arasındaydı…

ödül2

Eser Erenler’e ödülünü Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli takdim etti.

ödül3

Renkli görüntülere sahne olan gecede ödüllendirilen Galatasaray muhabirimiz Bahadır Çokişler ise ödülünü Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat’ın elinden aldı.

bahadır-gs

Yayınlanma Tarihi:12:29,