SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kartal’da sağ bek ikilemi

Savunmanın sağına takviye yapmayı planlayan Beşiktaş’ta yönetim Allan Nyom ismi üzerinde duruyor. Slaven Bilic ise Ivo Pinto’yu kadrosunda görmek istiyor.

Güncellenme: 09:55, 20/11/2014
Kartal’da sağ bek ikilemi

AMK SPOR / Safa Can Konuksever

BEŞİKTAŞ'TA transfer rüzgarları sert esiyor. Savunmanın sağında ciddi bir sıkıntı yaşayan siyah-beyazlılarda adaylar havada uçuşuyor. Ancak ortaya atılan iddialar, yönetim ile teknik heyet arasında ciddi bir fikir ayrılığı olduğunu kanıtlıyor. İdarecilerin sağ bek adayları arasında Granada'da forma giyen Allan Nyom ismi üzerinde durdukları ve Kamerunlu futbolcuyu kulübe kazandırmak istedikleri belirtildi.Hatta bu doğrultuda menajer Ahmet Bulut aracılığıyla temasların başladığı kaydedildi.

Belirsizlik bitecek

ANCAK Slaven Bilic'in ise farklı bir ismi istediği ortaya çıktı. Hırvat çalıştırıcının ağabeyinin menajerliğini yaptığı, Ivo Pinto'yu yakından izlediği dile getirildi. Pinto konusunda ne kadar ciddi olduğunu Hırvat basınına yaptığı açıklamayla kanıtlayan Bilic, Portekizli sağ bekle kadronun güçlendirilmesini istiyor. Bu konudaki belirsizliğin devre arasına kadar sonuçlanması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:09:54,