SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Sen kimsin ulan!”

A Milli Takım ile Kazakistan arasında oynanan maçın ardından stat dışında gazeteciler ile Emre ve Volkan'ın korumaları arasında yaşanan olaylar sinirleri iyiden iyiye gerdi.

Güncellenme: 13:12, 17/11/2014
“Sen kimsin ulan!”

A Milli Takım ile Kazakistan arasında oynanan maçın ardından stat dışında gazeteciler ile Emre ve Volkan’ın korumaları arasında yaşanan olaylar sinirleri iyiden iyiye gerdi. Fenerbahçeli futbolcuların özel korumaları olduğu iddia edilen kişilerin, gazetecilere saldırmasının planlı bir eylem olabileceğini iddia eden Rasim Ozan Kütahyalı, konunun araştırılmasını isterken; Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef aldı.

Aziz Yıldırım’ın geçen hafta içerisinde yaptığı basın toplantısında gazetecileri kast ederek “Kimsiniz ulan siz” sözlerinin fitili ateşlediğini ve olayları buraya kadar getirdiğini iddia eden Çakar, Yıldırım’ı hedef alarak; “Sen kimsin ulan” sözünü 5 kez tekrarladı. Aziz Yıldırım’a Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı olmasından dolayı saygı duyduğunu ifade eden Çakar, Yıldırım’ın konuyla ilgili kesinlikle bir açıklama yapması gerektiğini ifade etti.

Sporx

Yayınlanma Tarihi:10:46,