SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe taraftarından olay pankart

Fenerbahçe Ülker taraftarı, bu akşam oynanacak Galatasaray Liv Hospital derbisi öncesi konuk ekibe göndermede bulunan o pankartı raflardan indirdi.

Güncellenme: 16:50, 17/11/2014
Fenerbahçe taraftarından olay pankart

Fenerbahçe Ülker taraftarı, takımın bu akşam oynayacağı Galatasaray Liv Hospital derbisi öncesi daha önce hazırlanan ve konuk takıma mesaj verici nitelikteki dev bir pankartı Ülker Arena’ya getirdi.

Sarı-Lacivertli kulübün taraftar grupları tarafından yaptırılan ve ‘Korkacaksanız oynamayalım’ yazılı pankartla Fenerbahçeli taraftarlar, geçtiğimiz yıl Türkiye Basketbol Ligi’nin şampiyonunu tayin edecek olan final serisi beşinci maçına çıkmama kararı alan Galatasaray’a bir kez daha göndermede bulunmaya hazırlanıyor. O dönemde Sarı-Kırmızılı kulüp, seri boyunca yaşanan olaylar ve hakem hataları sebebiyle takımın Ülker Sports Arena’da can güvenliği olmadığını ileri sürmüş ve final serisinin son maçına çıkmama kararı almıştı.

Bunun üzerine Türkiye Basketbol Federasyonu, maçı 20-0 hükmen Fenerbahçe Ülker lehine tescil ettirmiş ve Kanarya, seriyi 3-2 kazanarak şampiyonluğa uzanmıştı.

fenerbahçe-pankart-17-11

 

Fanatik

Yayınlanma Tarihi:16:49,