SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Biri Semih’i gözetliyor

İtalyan basını, Aslan’ın genç stoperinin Inter’e transfer olabileceğini duyurdu. Cim-Bom’un eski, İtalyan ekibinin yeni hocası yere göğe koyamadığı oyuncu için bir hayli istekli

Güncellenme: 11:15, 16/11/2014
Biri Semih’i gözetliyor

Inter’in başına geçen Roberto Mancini, vakit kaybetmeden transfer düğmesine bastı. İtalyan basını, tecrübeli teknik adamın listesindeki isimlerden birinin Semih Kaya olduğunu iddia etti. Inter'in scout ekibi, yaklaşık 3-4 senedir Semih'i yakından takip ediyordu. Ancak bu kez olay oldukça ciddi gözüküyor. Çünkü İtalyan devini artık Mancini çalıştıracak. Yeni geldiği için yönetime de bir rapor sundu. Mancini, G.Saray'ı çalıştırdığı dönemde en beğendiği Türk futbolcusunun Semih Kaya olduğunu söylemişti.

TAM BİR PROFESYÖNEL

Genç oyuncudan övgüyle bahseden Mancini, “Tam bir profesyonel. Yaşına rağmen son derece tecrübeli… Defans hattına liderlik yapabilecek kapasiteye sahip” demişti. Artık İtalyan teknik adamın yeni adresi Inter… Savunmaya takviye yapmak isteyen Roberto Mancini, yönetimden Semih'in transferini istedi.

ONAY VERECEKLER

Daha önce İngiltere'de oynama hayalinden bahseden Semih'in yolu İtalya'dan geçebilir. Çizme basını, G.Saray'ın maddi anlamda sıkıntılı günler geçirdiğini ve bu sebeple transfere onay verebileceğini yazdı.

Yayınlanma Tarihi:09:49,