SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetimden futbolculara doping

Beşiktaş’ta zorlu Kasımpaşa, Trabzonspor ve Tottenham virajı öncesi oyunculara ilaç gibi ödeme yapıldı. Kartal’da futbolcuların hesaplarına tam 25 milyon lira yatırıldı

Güncellenme: 08:27, 15/11/2014
Yönetimden futbolculara doping

SİYAH-BEYAZLI yönetim Kasımpaşa, Trabzonspor ve Tottenhammaçları öncesi futbol takımına para dopingi yaptı. Yönetimhisse satışından gelen 25milyon liranın tamamıyla futbolcuların tüm alacaklarını ödedi. Artık oyuncuların geçmiş dönem ve şu anla ilgili kulüpten hiçbir alacağı kalmadı. Lig ve Avrupa'da başarı kovalayan Kartal'da bu gelişme futbolcuların yüzünü güldürdü.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURDU

PARTİZAN ve Başakşehir galibiyetlerinin ardından takımın ivme kaybetmesini istemeyen yönetim, bir taşla iki kuş vurdu. Daha önce tümdünyada ve ülkemizde görülen alacakları ödenmediği için kulübü bedelsiz terk eden futbolcu olaylarının benzeri Beşiktaş'ta yaşanmayacak. Ayrıca oyuncuların kafası rahat olduğu için artık sadece saha içini düşünebilecekler.

EN İYİLERİNİ DE ALABİLİRİZ

BU sezon hemlig şampiyonluğu hemde UEFA Avrupa Ligi'nde başarı hedefleyen Beşiktaş, diğermaddi sorunları da bir an önce halletmek istiyor. Başkan Fikret Orman, önceki gün yaptığı açıklamada, “Demba Ba gibi futbolcuları alabiliyoruz. Daha iyilerini de alabiliriz” diyerek siyah-beyazlı ekibin hedeflerinin büyük olduğunu vemaddi açıdan kulübün toparlanma sürecine girdiğini söylemişti.