SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alex Telles’e dev talip

Devre arasında kadroyu 24 kişiye düşürmeyi hedefleyen Galatasaray'ın başına talih kuşu kondu! 6 milyon 150 bin Euro'ya transfer edilen ancak bekleneni veremeyen Alex Telles'e, Ibrahimovic'li PSG talip oldu. Konuşulan rakam 10 milyon euro civarında...

Güncellenme: 14:48, 15/11/2014
Alex Telles’e dev talip

Yönetim değişikliğinin ardından yıllık ödemeleri azaltmak ve teknik patron Prandelli’ye uygun bir antrenman ortamı yaratmak için, kadroyu 24 kişiye indirmeyi hedefleyen Sarı-Kırmızılılar’a Fransa’dan müjdeli haber geldi.

Ülke basınında yer alan haberlere göre, Cim Bom’un geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı ve bonservisi için 6 milyon 150 bin Euro ödediği Alex Telles’e, Fransız kulübü PSG talip oldu. İbrahimovic’i kadrosunda bulunduran ve Şampiyonlar Ligi’nde şampiyon olma hedefi doğrultusunda önemli transferler için kesenin ağzını açan PSG’nin, genç sol beke 10 milyon Euro civarında bir fiyat biçtiği belirlendi.

Söz konusu haberlerde, Galatasaray Yönetimi’nin resmi teklifi dört gözle beklediği öne sürülürken, PSG’nin transfer listesine girdiğini menajerler vasıtasıyla öğrenen Alex Telles’in gelişmeler karşısında çok heyecanlandığı iddia edildi.

 

Yayınlanma Tarihi:14:17,